HardwareWebwinkel.nl

19.322 producten en 20.892 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Bestellen op de website gaat prima, verzending is ook ok. Klantenservice is echter naar mijn mening heel ver te zoeken.

Verzending

Het bestelde was netjes verpakt. Ik werd op de hoogte gehouden van de verzending en kreeg het pakje op de verwachte dag binnen. Geen klachten hierover.

Klantenservice

Ik heb een snellader en usb c naar c kabel besteld. De snellader zou 30w moeten laden, en mijn telefoon kan dat aan. In de eerste paar weken werkte de lader naar tevredenheid. Daarna gebeurde het regelmatig dat de lader maar met 15w oplaadde, maar soms ook met 30w.

Daarop gemaild, en kreeg ik geen reactie. Na 2 dagen nogmaals gemaild met screenshots van accubattery waaruit blijkt dat de telefoon soms wel en soms niet snel laadt. Daarop snel een reactie gehad dat ze er mee aan de slag gaan. Mijn mail werd doorgestuurd ter beoordeling. Een week later echter nog niks gehoord, dus heb ik zelf maar weer gemaild. Nu kreeg ik binnen een uur een rma nummer, maar moet ik wel zelf de verzendkosten betalen om de lader van 25 euro bij hen te krijgen.

Daarnaast onderzoeken zij dan of mijn lader daadwerkelijk kapot is, of dat het mijn telefoon is die niet lekker werkt. Mogelijk moet ik dan 10 tot 50 euro onderzoeks- en verzendkosten betalen als zij concluderen dat de lader niet kapot is. Gezien de moeite die ik had om ze zover te krijgen dat ze überhaupt reageren heb ik niet het gevoel dat ze mn klachten serieus nemen en heb ik weinig vertrouwen in een goede afloop voor mij. Daarom heb ik maar eieren voor mn geld gekozen en heb ik ergens anders een andere lader gekocht.

Voor zover ik weet zou je bij garantie de verzendkosten vergoed moeten krijgen. De medewerker van deze winkel denkt daar anders over en kan verder niets voor me betekenen.

Prima, ik koop hier nooit meer iets. Genoeg andere winkels om uit te kiezen.

Goedemiddag,

Vervelend dat u een in uw ogen defect in uw product heeft.

We hebben u een email verstuurd met de instructie dat u de lader in kunt sturen voor garantieafhandeling. Indien het product defect is wordt deze vervangen onder garantie en ontvangt u een nieuw exemplaar. Indien het product niet defect is en het defect bijvoorbeeld in uw telefoon zit, kan het zijn dat er onderzoekskosten in rekening worden gebracht welke eerder een bijdrage in de retourkosten (verpakking en verzending) hetgeen niet uitzonderlijk is.

Zoals aangegeven bij het product heeft u 2 jaar garantie. We hebben van u inderdaad een mail ontvangen met wat screenshots, deze hebben we bekeken maar daar kunnen we helaas weinig uit opmaken, het door u genoemde 'defect' kan immers ook in uw toestel zitten, wellicht dat de telefoon niet altijd voluit oplaadt ter behoud en bescherming van de levensduur van de batterij.

Mocht u na het lezen van deze reactie alsnog besluiten de lader in te sturen zien we hem graag tegemoet waarna we de garantie zullen afhandelen zoals genoemd.

Met vriendelijke groet,


Support Team - HardwareWebwinkel.nl

Scorekaart voor HardwareWebwinkel.nl

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 3.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

ICTWaarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie