Uit eigen beweging
AlgemeenAl bijna sinds CameraNu is opgericht ben ik klant. Veelal ga ik naar de winkel in Urk, maar zo nu en dan bestel ik ook spullen online. In beide gevallen is de service, snelheid en hulp uitstekend. Toen ik al weer bijna drie jaar geleden overstapte van DLSR naar de systeemcamera's van, uiteraard, Nikon was het even wennen en hulp werd altijdgeboden. Inmiddels ben ik volledig Z, dat wil zeggen al mijn lenzen zijn Z-lenzen en gebruik een Z7II en een Z8. Hoop nog lang klant te zijn bij CameraNu.
VerzendingBij afhalen in de winkel staat alles altijd klaar en bij bezorging, indien 's avonds tijdig besteld, de volgende dag in huis. Hulde!
KlantenserviceHeb weinig klachten, slechts een externe harde schijf van LaCie is momenteel in behandeling wegens een vastgelopen schijf na 9 maanden.