Elektrocentrum

216 producten en 292 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Op zondag hier een Samsung frame (Benelux model) besteld en op maandag kreeg ik een telefoontje van de eigenaar dat de tv diezelfde dag rond 20.30 uur geleverd zou worden.
Iets over 20.30 uur stond het bedrijf met hun eigen vervoer bij voor de deur.
Helaas kwam ik er na installatie achter dat in het beeld een verticale lijn te zien was. Ik heb toen meteen een email gestuurd naar Elektrocentrum en de klacht gemeld. Een kwartier daarna (22:15 uur) werd ik opgebeld door de verkoper met excuses en met de belofte er alles aan te doen, ondanks de drukte, mij de volgende dag (onder voorbehoud) een nieuwe tv aan te bieden. Dat is uiteindelijk niet gelukt.
Op woensdag kreeg ik telefoon van de eigenaar dat de nieuwe tv rondom 20.00 uur afgeleverd zou worden. Dat is ook gebeurd en de tv staat nu te pronken aan de muur.
Het is de eerste keer dat ik hier besteld heb, maar dat zal zeker niet de laatste keer zijn.
Waar kom je tegenwoordig zo’n persoonlijk en meedenkend bedrijf nog tegen.
Hier is de klant echt koning!

Verzending

Vervoeren hun producten zelf. In mijn geval vanuit Zwolle naar midden-Limburg. Zelfs in de avonduren.

Klantenservice

Er werd meteen op mijn klacht gereageerd en actie ondernomen.
Zeer persoonlijk en vriendelijk aan telefoon.

Scorekaart voor Elektrocentrum

Algemeen 5 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 2 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie