Uit eigen beweging
AlgemeenHet is een gemakkelijk om te bestellen. Het verzenden ging redelijk snel. Alleen na de bestelling en betaling duurde het iets langer dan normaal voordat ze zelf het binnen hebben gekregen om door te sturen. Ze hadden nog een mailtje kunnen sturen dat ze wachten tot ze het zelf van de leverancier zouden ontvangen. Dat was netjes geweest. Nu moest ik er zelf om vragen.
VerzendingNa dat zij het van hun leverancier hebben ontvangen hebben ze erg snel doorgestuurd. Het duurde daardoor iets langer dan vermeld maar dit was maar voor twee dagen. Kreeg het binnen totaal 3 dagen en zou na 1 a 2 dagen zijn. Wat mij betreft snel genoeg.
KlantenserviceZe reageren erg snel op mailtjes en zijn erg vriendelijk en behulpzaam. Voor mij een goede service. Ben erg tevreden.