Ik maak kans op een prijs
AlgemeenIk bestel vaker mijn spullen bij Samsung.com, ze hebben een vriendelijke klantenservice en via de ING rentepuntenwinkel of door garantiegevallen krijg ik altijd een dikke korting waar niemand op de pricewatch onder komt. Levering de volgende dag. Garantieafhandeling bij kapotte wasmachine was helemaal top. En levering van bijvoorbeeld mijn Samsung telefoon en watch was netjes de volgende dag.
VerzendingEnige wat ik irritant vind is dat Dynalogic 's avonds komt. Maar ik zit in de gelukkige positie dat ik dingen altijd op kantoor kan laten leveren. Als je dat niet hebt is dat waarschijnlijk juist een voordeel.
KlantenserviceGarantieafhandeling van kapotte wasmachine helemaal top verlopen. Het duurde wel even door burocratie die je kunt verwachten van een internationaal bedrijf, maar ze hebben uiteindelijk super service geleverd.