Uit eigen beweging
AlgemeenWij kopen graag bij BOL om de volgende redenen: Eenvoudig bestelproces, eenvoudig retourneren, (vaak) de mogelijkheid om achteraf te betalen, controle op de juiste levering, en wanneer het een derde partij betreft, een belangrijke rol in het oplossen van een e.v.t. nalatigheid in de levering. Mocht er iets aan de levering mankeren, dan wordt dat, tot nu toe, altijd naar tevredenheid opgelost. Jammer dat het lang niet altijd de laagste prijzen betreft, maar soms wel leuke prijsdaling bij afname van meerdere stuks.
VerzendingPrima verpakt, snel en op tijd geleverd, en ditmaal een concurrerende prijs, maar geen korting voor 3 stuks, beetje jammer. Ik bestel soms ook voor vrienden, zoals meerdere deurbellen met camera,meerdere horloge's, of meerdere spelletjes.
KlantenserviceKlacht over het missen van een onderdeel, direct nagestuurd. Klacht over retourbeleid van derde partij, direct voor ons in de bres gesprongen.1