Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb afgelopen week al een review geplaatst die niet helemaal terecht was uiteindelijk op kiyoh.nl, wat ik hieronder jn dit bericht zal toelichten. Daardoor kwam er mail verkeer van de eigenaar richting mij met direct een 'stok achter de deur' dat ik een opmerking bij mijn bestelling krijg voor het sleutelen aan mijn pc (vastzetten van de fan) die los zat bij aankomst van de pc bij mij thuis. Die overigens nog steeds los zit en ik nooit vast heb gezet. Als ik mijn review niet zou aanpassen of verwijderen binnen 24 uur en daardoor mijn 4 jaar garantie zou vervallen. (Ik heb emails als bewijs)
Deze email kreeg ik door het volgende:
Ik had gezegd dat mijn ram geheugen maar een 4800mhz was en niet de 5200mhz die ik had besteld. Dit bleek dus dat ik XMP in mijn bios moest aanzetten om deze snelheid te kunnen halen.
Ik vraag me hier bij af of dit niet getest hoeft te worden aangezien niet iedereen uberhaupt weet hoe hij moet zien hoe snel zn geheugen werkt en omdat computer-bestel.nl alles grondig test mag dit meegenomen worden.
Zo ook zat mijn front fan los bij aankomst bij mij thuis. Hierover werd mij duidelijk gemaakt dat dit absoluut niet hun schuld is en dat het de pakketbezorger moest zijn.
Mij maakt het niet uit wie z'n schuld het is, deze moeten gewoon vastgezet worden met boutjes.
En ja dit is mogelijk in de kast die ik heb.
De pc werkt verder perfect.
Had graag een voldoende gegeven uiteindelijk maar het mailverkeer maakt het voor mij waardeloos.
Ik ben bedreigd met een "stok achter de deur" om mij. Garantie van 4 te laten vervallen omdat ik de loshangende front fan terug in de geleide rail heb gezet als ik mijn review niet deed aanpassen of verwijderen.
Beste Jerry,
Wat ontzettend vervelend dat je deze ervaring hebt over onze organisatie.
Een klacht is altijd vervelend en wij doen er dan ook alles aan om deze vakkundig en zorgvuldig op te lossen.
In dit geval denken we wel dat hier sprake van een iets genuanceerdere situatie:
Wij moesten jou klacht namelijk eerst lezen op dit reviewplatform in plaats van dat dit eerst met ons is besproken…
Het feit: “de order is verkeerd geleverd”, wat achteraf niet het geval bleek was vanuit jouw kant weinig compassie voor. Ook het feit dat de fan waarschijnlijk los is gekomen door transport, wou je van ons niet aannemen. Dit heb je kennelijk zelf al opgelost zonder dit met ons te bespreken (waarvoor je de computer dus hebt moeten openmaken).
Wij hebben om opheldering gevraagd (loshangende fan) en gevraagd om de review aan te passen naar de werkelijk feiten. Wij hebben geen foto materiaal aangeleverd gekregen over de loshangende fan. De betichtingen waren in onze mening dan ook van dermate erge aard dat we hier wat van hebben gezegd.
Al met al vinden wij de communicatie erg moeizaam verlopen en we hadden dit graag anders gezien. Wij willen je er op attenderen dat de gemelde gebreken bij ons dienen te worden aangeboden zodat wij dit kunnen repareren, ik heb je hiervoor inmiddels de instructies al gestuurd op de mail.
Met vriendelijke groet,
Johan van Computer-Bestel.nl