Uit eigen beweging
AlgemeenMakkelijk bestelling plaatsen, duidelijke website en goed geregelde klantenservice. Bestelling annuleren was ook goed geregeld.
VerzendingVerzending was snel en kwam ook snel binnen, sneller dan sommige binnenlandse zendingen. En dat terwijl het product uit Denemarken moet komen.
KlantenserviceIk heb bij een latere bestelling beslist dat het product een te lange levertijd had, dit was namelijk al een week en werd toen nog 2 dagen verder uitgesteld. Ik heb de bestelling geannuleerd en heb toen via mail contact binnen 24 uur mijn geld terug gekregen ( via ideal betaald ). Uiteindelijk kreeg ik zelfs mijn geld dubbel terug en heb ik dit met de klantenservice opgelost.
Beste Evvilplate,
Bedankt voor je uitstekende beoordeling, wij vinden het ook fijn als wij het samen snel en gemakkelijk kunnen oplossen.
Uiteraard helpt eerlijkheid daar ook bij en daar zijn wij uiteraard heel dankbaar voor.
mvg Proshop