HelloTV

569 producten en 966 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Gisteren een zeer prettig contact gehad met Tim van hello tv inzake de koop van een TV. Het is een Samsung Neo QLED 4K 55QN93B (2022) geworden.
Vanmiddag is deze al keurig afgeleverd bij mij thuis en inmiddels werkt alles perfect. Zowel beeld als geluid zijn boven verwachting. Wij hadden al een 55" Samsung Smart TV, maar je merkt echt het verschil in de vooruitgang van de techniek. Ik ben er van overtuigd dat wij de komende WK en de wintermaanden erg gaan genieten van deze TV. Tim nogmaals dank en uiteraard ook voor je collega's.

Verzending

Ik heb de TV op woensdag om 17.30 uur besteld en hij werd donderdag om 13.00 uur al bezorgd. Super snel en de zending was goed te volgen. Keurig binnen het gemelde tijdsblok.

Klantenservice

Ik had een bepaalde Samsung TV op het oog en de klantenservice wees mij op een nieuwere verbeterde uitvoering die geleverd kon worden tegen bijna dezelfde prijs.

Scorekaart voor HelloTV

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie