PhoneMarket.nl

274 producten en 399 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Betrekkelijk overzichtelijke webshop, helaas volstrekt incompetent personeel.

Vorig jaar april heb ik bij Phonemarket een Roborock H7 stofzuiger gekocht; een apparaat van bijna 350 euro. Hoewel aanvankelijk positief ging de accuduur van het apparaat steeds sneller achteruit, waardoor je in de laatste dagen letterlijk 5-10 seconden kon "stofzuigen" voor het apparaat uit viel. Voeding getest, die deed het prima, dus het probleem zal in de accu of de aansturing daarvan zitten.

Zodoende heb ik in juli dit jaar contact met Phonemarket.nl gezocht. Zij gaven telefonisch aan om even wat foto's en een filmpje op te sturen per mail zodat ze een goede inschatting konden maken. Na weken heen en weer mailen kreeg ik eindelijk instructies om de stofzuiger per aangetekende post (op eigen kosten) op te sturen naar Phonemarket zodat zij verder onderzoek konden doen. Dit pakket is op 30 augustus aangenomen, maar kreeg pas (nadat ik zelf contact heb gezocht) een week later de bevestiging dat het pakket aangekomen was.

Toen begon de werkelijke ellende. Phonemarket.nl is volstrekt onbereikbaar. Reageert amper op mails, heeft nagenoeg altijd de telefoon op in gesprek staan en als je al een keertje iemand spreekt, wordt het afgedaan met "Ja sorry, ik sta hier alleen aan de balie, mail alsjeblieft". De afgelopen week is het "alle medewerkers zijn in gesprek" bandje het enige wat je te horen krijgt, waarna de verbinding wordt verbroken.

Na behoorlijk aandringen kreeg ik 20 september reactie dat er een onderdeel moeilijk leverbaar is en dat het wel 8-12 weken ging duren voor de reparatie voltooid was.

Ik heb direct aangegeven dat ik hier niet akkoord mee ben en een betere oplossing verwacht voor een stofzuiger van 350 euro en gevraagd om een datum af te spreken waarop ik mijn stofzuiger (of een andere oplossing) weer krijg. De reactie daarop ("er is geen datum bekend, we wachten op leverancier") duurde 3(!) weken.

Uiteindelijk deze week maar geprobeerd een ultimatum te stellen ("graag voor eind deze week het repareerde product of het geld retour"), uiteraard wordt ook dat volstrekt genegeerd.

Intussen zijn we weer 3,5 week verder, is er geen enkele manier om Phonemarket te bereiken en reageren ze nog steeds niet op e-mail.

Ik kan iedereen vooral aanraden heel, maar dan ook echt HEEL erg ver weg te blijven bij deze toko. Ze doen er alles aan om de aftersales een complete nachtmerrie te maken.

Klantenservice

Volstrekt onbereikbaar. Nemen de telefoon amper tot nooit op en als dat wel het geval is, krijg je de stagiaire die van niets weet en opdracht heeft iedereen te laten mailen. Vervolgens wordt er pas na letterlijk weken reageert op een vraag naar status update. Het is werkelijk te zot voor woorden dat bedrijven zo met klanten om gaan.

Scorekaart voor PhoneMarket.nl

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 3.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg
Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie