Uit eigen beweging
AlgemeenDe klantenservice van Hellotv is ronduit bagger. Ze communiceren niet, komen hun woord niet na en worden zelfs geagiteerd als je er wat van zegt. Ga niet met de nijmeegse hellotv klantenservice in zee, ga rechtstreeks naar een filiaal van hellotv. Laat je niet bedotten door de heren van de hellotv klantenservice.
VerzendingEr werd nooit een levering uitgevoerd, zelfs niet na 2 maanden wachten zonder communicatie van de hellotv Klantenservice.
KlantenserviceDe klantenservice van hellotv is een lachertje, geen service, geen communicatie. Enorm zelfingenomen nerds, zonder verstand van de producten en al helemaal geen verstand van klantvriendelijkheid.
Goedemiddag Ben,
Wat vervelend om te vernemen dat je niet tevreden bent over jouw bestelling bij HelloTV, dat is natuurlijk niet de bedoeling.
We hadden niets liever gedaan dan je helpen aan de mooie Marantz versterker die je bij ons in bestelling had staan, echter werd het product keer op keer uitgesteld door de fabrikant wat het voor ons ook erg moeilijk maakte een concrete levertijd toe te zeggen.
Hopelijk wil je ons een volgende keer nog eens een kans geven om te laten zien dat wij het echt beter kunnen, je bent in ieder geval altijd van harte welkom.
Met vriendelijke groet,
Tim
HelloTV