Uit eigen beweging
AlgemeenUpdate 27-08
Geld is retour geboekt in de middag.
Ben niet op locatie geweest, zal daar overigens ook nooooit meer komen, wat een ballentent.
Update 26-08
Dinsdag ochtend na navraag een reactie dat de opdracht zou zijn gegeven om retour te betalen. De tekst is oppervlakkig en gaat niet in op het tijdstip waarop dat zou zijn gedaan (had vrijdag al gedaan moeten zijn maar ik vermoed pas dinsdag...als er al opdracht is gegeven)
Ik krijg bericht dat het 2 a 3 dagen zal duren (technisch geen reden voor dus ik vermoed dat ze een traag intern proces hebben). Ik wacht weer als een sukkel.
Nu 3 dagen later, einde werkdag nog steeds geen geld. GVD email gezonden. Antwoord "geld is al geboekt u zult het snel hebben".
Voor de rest weer geen details.
Er is een woord voor organisaties en mensen die niet leveren wat ze verkopen en vervolgens ook geen geld retourneren....HelloTV.
Nooooit meer.
Morgen maar een locatie binnen lopen.
Update 23-08. Sinds vrijdag geen bericht meer ontvangen. Gisteravond maandag 22-08 om status gevraagd. Nog geen antwoord. Geen TV geen geld.
WAARDELOOS!
Ik reageerde op een refurbished 48 inch OLED Philips ambilight tv.
Die was niet meer op voorraad maar "toevallig" hadden ze een iets duurder "buitenkansje" dat ik voor dezelfde prijs mocht hebben. Contactging vlot, men wilde not wat cross sell plegen (niets mis mee) maar uiteindelijk was de deal beklonken. Sales proces ging perfect. Inmiddels zit ik op +5 dagen en tellende dat ik geen tv heb geleverd gekregen.
Eerst moest ik zelf nog om de t&t code vragen. Vervolgens blijft de bezorging elke dag rond 10:00 uur 's ochtends +1 dag verschoven te worden.
HalloTV reageert snel op emails maar geeft inhoudelijk geen enkele nuttige informatie.
Indien vandaag niet binnen ga ik ze in gebreke stellen en ontbind ik de overeenkomst.
Ik vermoed dat PostNL mijn verzending nog niet eens heeft.
Komen ze niet over de brug met mijn geld of TV dan zal ik aangifte moeten doen.
Ik zal de review bijwerken naar gelang de situatie zich ontvouwd
Van een levering is geen sprake. Zie de tekst in de algemene beoordeling.
KlantenserviceSnelle reacties. Nutteloze inhoud."We vragen het voor u na bij PostNl en komen vandaag bij u terug". Waarop je vervolgens zelf moet vragen naar de opvolging.
"U kunt eventueel uw geld krijgen als de tv retour is"....M.a.w. de klant wordt verantwoordelijk gemaakt voor de status van een tv die ik niet ontvangen heb, waarvan ik niet de verzender ben en waarover ik geen enkele invloed heb.