Uit eigen beweging
AlgemeenHelaas een slechte ervaring met het bestellen.
Ik ging een LetzQ spit bestellen voor op de BBQ en kreeg daarbij een suggestie; bestel een Brabantia aansteker mee (en ontvang daarbij nog een gratis afwasborstel). Daarbij stonden géén voorwaarden, niet op de bestel/overzicht pagina, niet in de winkelwagen, helemaal nergens. Medewerkers via de chat geven mij gelijk, het is inderdaad onduidelijk en dit had ik niet kunnen weten. (Gelukkig hebben we de chatlogs nog). Maar oplossen kunnen en mogen ze niet.
Dé oplossing zou kunnen zijn;
- geen producten als suggestie waar je gratis dingen bij krijgt waar wel extra voorwaarden aan zitten suggereren bij een ander besteld product.
- eventuele voorwaarden duidelijk vermelden met een link waar deze te vinden zijn
En als voormalig klantenservice manager zou mijn oplossing zijn; klant tevreden stellen, bedanken voor de suggesties en zorgen dat dit niet meer voor kán komen middels een van de aangedragen (of andere) oplossingen.
Eigenlijk had ik de aansteker niet nodig maar goed; voor € 10 een aansteker én afwasborstel is een goede deal.
Bij het ontvangen ontbreekt de afwasborstel en beroepen ze zich op voorwaarden die ik blijkbaar zelf had mogen zoeken ergens op een andere pagina. Ik had voor €35 aan Brabantia spullen moeten bestellen om recht te hebben op de gratis afwasborstel. De aansteker met gratis afwasborstel was toch niet zo’n goede deal als het leek.
Klantenservice hoef je dus zeker niet te verwachten. Een officiële klacht indienen via de door hen gewenste methode wordt niet meer beantwoord na een reactie. Die willen je niet helpen en ze doen niet ook aan terugbelverzoeken. De voorwaarden waren inderdaad niet duidelijk en zeker niet correct ter hand gesteld (ook volgens hen!) maar helpen doen ze ook niet want ik had het best ergens kunnen vinden via een omweg.
Bestelde er best wel eens maar dit was de laatste keer. Coolblue, de Bijenkorf of bol.com zijn de betere keus wat mij betreft. Gemiste kans op een potentiële fan als klant.
Blijf hier ver weg van, het is niet goedkoop en ze misleiden je met alle plezier.
Er missen producten. Zie bovenstaande totale samenvatting over het verloop, verpakking was matig; geen opvulmateriaal bij een dure spit voor de BBQ.
KlantenserviceNul beweging om iets op te willen lossen waar ze naar eigen zeggen steken hebben laten vallen.