Uit eigen beweging
AlgemeenVia tweakers.net pricewatch koop ik eigenlijk al mijn hardware. Dan kijk ik naar prijs, maar nog belangrijker is levertijd. Via de pricewatch een 15" Surface gezocht en gevonden. Bij Hardwarewebwinkel zou hij op voorraad zijn. Omdat ik weet dat 15" Surfaces schaars zijn ook nog een keer gebeld. Verteld dat ik een 15" Surface zocht en dat ik zeker wilde weten of ze hem daadwerkelijk had. Dat is bevestigd. Er zit alleen een verkeerde link achter de pricewatch. Deze gaat niet naar een 15" Surface maar naar een 13,5" variant. Toen ik hem binnen kreeg en de doos open maakte vond ik hem al klein. Daarna op de doos gekeken en daar stond inderdaad dat het een 13,5" laptop was.
Wie is er nu verantwoordelijk voor het verkeerd koppelen van artikelen in de Pricewatch???
Dit was het antwoord van hardwarewebwinkel.nl
"Wij zijn echter niet verantwoordelijk voor de informatie van Tweakers.net, u heeft ten tijde van bestellen op onze website kunnen zien wat de specificaties waren.
We kunnen de surface retour nemen onder aftrek van een restockingfee van 33% indien deze nog in ongeopende staat is. Is deze in geopende staat dan is de restockingfee 50% van het aankoopbedrag.
Mocht u hier gebruik van willen maken dan kunt u de surface opsturen met een kopie factuur aan het adres vermeld op de factuur en hier onder mijn naam.
Uiteraard kunt u ook gebruik maken van Tweakers vraag en aanbod of Marktplaats hetgeen goed schijnt te werken."
Zie het hele verhaal hier voor. Zorg dus dat je altijd en enkel onder je prive naam koopt!
Beste klant,
Dank u voor uw review. U wilt wel de fiscale voordelen als bedrijf hebben maar u wilt niet de bijbehorende regels volgen blijkbaar.
Via Whatsapp wilde u om 5 minuten voor 16.00 uur nog weten of je een bepaalde 15 inch Microsoft Surface met typenummer 7IC-00005 en EAN Code 889842743586 de dag erop in huis kon hebben.
Wij hebben snel gehandeld, aangegeven dat we dit model de volgende dag bij u in huis konden hebben.
U bestelde deze via de website, u heeft zelf het model opgezocht op onze website waarbij duidelijk alle gegevens vermeld staan, zelfs in de productnaam komt de schermgrootte terug.
U heeft tijdens het bestellen nog de vraag gehad om alles goed te controleren en u heeft een orderbevestiging gehad.
Dat u dan achteraf de verkeerde besteld heeft, kunt u alleen maar uzelf verwijten.
"Omdat ik weet dat 15" Surfaces schaars zijn ook nog een keer gebeld." - Geen onwaarheden vertellen! Wij doen niets telefonisch, dus geen idee wie u wel gebeld hebt.
Wellicht volgende keer beter opletten wat u bestelt en niet de webshop op laat draaien voor de door uzelf gemaakte fouten.
Team HardwareWebwinkel.nl