Amazon.nl

68.815 producten en 77.763 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik kocht al een aantal jaren producten op amazon, maar ze hebben laatst mijn account afgesloten om de raarste reden. Dit wil ik graag met iedereen delen.

Ik woon in een appartement, waarbij iedereen behalve dpd natuurlijk netjes naar boven komt om pakketten af te leveren. Omdat ik minder mobiel ben (kost me een half uur om naar beneden te gaan) vraag ik altijd of ze naar boven komen.

De Amazon bezorgingsdienst had het pakket gewoon beneden neergegooid in de hal waar iedereen bij kon, hierover heb ik een klacht ingediend bij Amazon.
Het mooiste van het verhaal is, het pakket was gestolen waardoor ik niks meer had en Amazon had mij nieuwe producten toegestuurd.

2 weken later toen ik opnieuw iets wou bestellen kreeg ik een mail van Amazon OFM dat ze mijn account hebben gesloten (met rare spelfouten).

Zie hieronder:
We hebben dit account gesloten. We hebben deze actie ondernomen omdat je steeds voor een groot aantal van je bestellingen terugbetalingen hebt aangevraagd vanwege verloren bestellingen.

Hoewel we af en toe een probleem met een bestelling verwachten, kunnen we niet zoveel terugbetalingen blijven geven.

Als je een nieuw Amazon.nl-account probeert te openen, wordt het automatisch gesloten.

Als je openstaande bestellingen op dit account had, zijn deze bestellingen geannuleerd en terugbetaald toen we het account sloten.


Nadat 1 pakket van mij gestolen is, word mijn account afgesloten. Nu heb ik daar geen issue mee, als je als bedrijf geen klanten wilt moeten ze zo doorgaan.

Mijn probleem zit hem in het feit dat ik nog cadeaubonnen tegoed had en daar nu al 6 weken op aan het wachten ben voordat ik het terug krijg.

Nog een tip als je bij Amazon koopt, de facturen krijg je niet via de email maar alleen op je online account. Download deze als je kan naar je pc/laptop, want anders mag je dealen met de OFM afdeling van Amazon waar niet bepaald snuggere mensen werken.

Klantenservice

Hele slechte communicatie met de klantenservice, ze kunnen me niet helpen want alles verloopt via de OFM afdeling bij amazon.
Deze afdeling communiceert door middel van google translate voor hun emails, dus ik moet de helft van de tijd gaan raden wat ze bedoelen.

Scorekaart voor Amazon.nl

Algemeen 3.5 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 3.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 5 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie