Kamera Express België

4.635 producten en 5.659 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 4 van 5 sterren
Motivatie

Ik krijg er iets voor terug (beloning)

Algemeen

Mijn product werd slechts deels geleverd (camerabody zonder lens) omdat er een bevooradingsprobleem was. Op zich is dit geen probleem, maar ik werd hiervan niet ingelicht via bijvoorbeeld een bericht in het pakket of via mail en heb dus zelf contact moeten opnemen met de klantendienst. Ruimte voor verbetering lijkt me.
Een ander probleempje was dat de factuur gedateerd was op de dag na de dag van de bestelling. Voor het bekomen van een cashback bij de leverancier kon dit een probleem vormen daar de bestelling geplaatst werd op de laatste dag van de voor de cash back in aanmerking komende periode. Ook dit werd na een contact met de klantendienst verholpen.
Wat mij ook enigsinds stoort is dat je verplicht wordt een review te schrijven om te kunnen genieten van de geafficieerde verlenginging van de garantie tot 5 jaar.

Verzending

Partiële levering door bevoorradingsproblemen waarover niet pro actief geïnformeerd wordt.

Klantenservice

De nodige informatie werd vestrekt rond de partiële levering bij contact met de klantendienst.
De factuur werd gecorrigeerd na melding van het probleem, al is hier na een eerste poging via telefonisch contact nog een tweede poging via mail voor nodig geweest. Anders was dit een 'uitstekend' geworden.
Tot op heden ook altijd zeer correct ontvangen geweest in de winkle te Evere.

Scorekaart voor Kamera Express België

Algemeen 5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie