Uit eigen beweging
AlgemeenSony tv aangeschaft en philips tv + bowers en wilkens subwoofer ingeruild. Hier kreeg je 600 en 150 euro voor terug. Producten waren in nieuwstaat en met originele verpakking.
Deze worden nu voor 1348 en 492 online in de webshop weer verkocht. Als klant voel je je wel zo bedonderd worden. Ze mogen best wat winst maken, maar blijkbaar had ik een hogere inruilprijs kunnen krijgen voor deze artikelen.
Het zou ze sieren dat ze mij toch nog een x bedrag terug betalen, anders is dit na vele jaren laatste keer platte tv geweest. Let op: mijn ervaring en gevoel is dat je wordt gepiepeld bij inruil.
Telefonisch zijn ze eigenlijk niet bereikbaar. Uitsluitend via chat. Winkel krijg je helemaal niet te pakken.