Uit eigen beweging
AlgemeenEen xbox series X op release dag geleverd, ging allemaal goed. Tot hij stuk ging (geen games meer wil afspelen). Ik kreeg een kapotte xbox terug met krassen (hij wilt helemaal niet meer aan). Als ik via support chat vraag hoe het zit geven ze aan dat de xbox gelijk terug gestuurd was omdat ze geen problemen vonden. Erg ongeloofwaardig als je daarna online leest dat Microsoft vaak een gerepareerd device van een ander naar jou sturen om het sneller af te handelen, vervelend want je weet niet hoe de ander is omgegaan met de console!
VerzendingVerzending ging prima via ups, voor garantie wordt ook ups gebruikt en was het dichtbijzijnde ups point wel ver rijden om de xbox te versturen
KlantenserviceKapotte xbox geleverd die waarschijnlijk niet van mij is, mag nog een keer de xbox verzenden en duimen dat ik nu een betere krijg. Klantenservice is alleen telefonisch bereikbaar op uren dat ik aan het werk ben, via de gamer chat kan je wel naar de officiële support komen als ze je vraag niet kunnen beantwoorden of als je het oneens bent. Dan krijg je iemand van de "hardware department" in de US, maar ze kunnen ook service orders in Europa aanmaken en inzien.