Uit eigen beweging
AlgemeenSite is prima in gebruik. Maken gebruik van een koeriersdienst waar ik echt nog nooit van heb gehoord (Budbee). Ik zou ze willen adviseren maar ik zie er vanaf ! Aangezien m'n eerste bestelling nog geen eens aangekomen is.
VerzendingOp Black Friday besteld. Zou in 2 werkdagen binnen zijn. Tegendeel is waar. Moest een onderzoek voor worden ingesteld. Track en Trace is nooit bijgewerkt ! Bleek eerst zoek te zijn geraakt tijdens transport.. En een dag later was die niet zoek maar retour gekomen. Zonder reden ! We zijn 2 weken verder en ik heb NIKS !!!
KlantenserviceKlantenservice heeft dus nog geen eens een helder beeld van hun koeriersdienst. Alleen maar slappe excuses, niks meer dan dat. Ze hadden beter bij hun oude huisstijl kunnen blijven ! Dan hadden ze wellicht ook sneller gereageerd. I.p.v. 2 dagen steeds er tussen (of meer).