Uit eigen beweging
AlgemeenEen week voor Black Friday een 55 inch OLED tv aangeschaft om de drukte voor te zijn. Beloftes zijn waargemaakt; was inderdaad de goedkoopste met levering (ook een week later) levering was ook een dag later zoals beloofd.
VerzendingZoals beloofd de volgende dag in huis.
KlantenserviceVia de chat korting gekregen op twee modellen. Uiteindelijk voor het goedkoopste model gegaan. Computer viel uit waardoor ik de chat niet af kon maken, order was wel geplaatst met een verzekering die ik er uiteindelijk nog af heb laten halen.
Alles betaald, maar het na een beetje rekenen kwam ik erachter dat het andere model maar 50 euro duurder was (incl. cashback en beugel). Het kon wel, echter moest ik dan wel de eerste TV retour sturen zodra die binnen kwam en de tweede TV ook betalen. Eigen schuld dikke bult, dus prima, echter was het andere model opeens duurder geworden dan de aanbieding die ik een paar uur eerder had gekregen. Ze waren daar erg stellig in want "het was een coulance prijs", waar ik wel wat teleurgesteld in was.