CAPS

19.079 producten en 23.673 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Moederbord en NVME schijfje bij ze gekocht. NVME schijfje nog niet getest, maar moederbord bleek gebruikt te zijn en ik ben zeer ontevreden over de klantenservice van deze webwinkel, die me al voor levering onjuiste informatie gaf.

Vanwege het feit dat je ongevraagd (en voor de normale prijs) gebruikte hardware opgestuurd krijgt heb ik geen vertrouwen meer in deze webshop. (Dit keer was het gelukkig duidelijk zichtbaar, dat zal het vast niet altijd het geval zijn)

Verzending

Het moederbord dat bij me bezorgd werd bleek eerder geopend te zijn. De sticker op de chipsetfan ontbrak, een aantal onderdelen ontbraken en het bord en de verpakking (beschadigd, gat erin) zagen er gebruikt uit. Er moest een RMA procedure ingezet worden en het duurde 9 dagen (naar verwachting krijg ik het nieuwe mobo morgen) voordat ik het mobo in huis had (dus geen vandaag besteld morgen in huis ;-) ). Direct een nieuw exemplaar opsturen om wachttijd te verkorten was niet mogelijk.

Klantenservice

Vooraf aan verzending beweert een supportmedewerker me dat ik niet zonder CPU de bios kan updaten. Een update van de bios is nodig voor Ryzen Zen 3. Omdat ik voor de CPU nog in de wachtrij sta (en geen oude ryzen heb liggen) moet ik het dus zonder CPU zien te updaten. Daar is een speciale functie voor op dit moederbord, met een dedicated USB slot met een knopje en al. Volgens de support medewerker was het onmogelijk dit te doen en zou ik van hun BIOS update service (€15,- voor een korte softwareupdate..) afhankelijk zijn zolang ik geen oude ryzen CPU heb liggen. Dit blijkt dus onwaar te zijn.

Naar aanleiding van al het bovenstaande heb ik aangegeven niet tevreden te zijn, de stoute schoenen aangetrokken en gevraagd of ze mij nog iets kunnen bieden als compensatie/service. Daarvoor was geen mogelijkheid, de schuld ligt volgens de klantenservicemedewerker bij de leverancier en niet bij SiComputers. (Ik bestel volgens mij als consument bij een webshop en heb met hun leveranciers i.p. niks te maken). Het opsturen van een nieuw moederbord, 9 dagen later is in hun ogen het stukje 'service' dat ik van ze mag verwachten (lijkt mij niet meer dan vanzelfsprekend dat ik het product dat ik besteld heb krijg, maar goed).

Scorekaart voor CAPS

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Qshops

Review toevoegen Meld foutieve informatie