TechPunt

233 producten en 278 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Motivatie

Ik krijg er iets voor terug (beloning)

Algemeen

Bestellen ging ietwat moeizaam omdat ik niet een aantal kon opgeven en dus 10x op bestellen moest klikken om vervolgens weer vanuit het winkelmandje terug te keren naar de productpagina.
Betalen ging vlot.

Verzending

Ik had 10 sensoren besteld. Er werden er maar 2 geleverd, terwijl op de pakbon het aantal van 10 items met een marker groen was gemaakt.

Klantenservice

Ik heb meteen een e-mail met foto van de verpakking en producten verstuurd. Na een week gewacht te hebben op antwoord, heb ik er maar achteraan gebeld. Bereikbaarheid was niet al te best. Ik heb 5x moeten bellen aangezien na een tijd de verbinding verbroken werd, door drukte.

Door de foto zou de mail in de spam box beland zijn. Ze zouden gaan kijken en er diezelfde dag (vrijdag) nog op terugkomen. Maandag kregen we echter pas bericht dat de rest nageleverd zou worden.

Gelukkig werd er tegen mijn verwachting in zonder morren de rest alsnog geleverd, dus uiteindelijk goed opgelost, maar het kon beter.

Scorekaart voor TechPunt

Algemeen 4.5 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 5 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie