Uit eigen beweging
AlgemeenBetaling is tot nu toe altijd perfect verlopen. Direct een bevestiging van de bestelling zodra de betaling is voltooid. Vaak staat er bij deze bevestiging de verwachting wanneer de bestelling verzonden zal worden.
VerzendingDe producten worden altijd netjes verpakt in stevige kartonnen doos met pakpapier waardoor het niet verschuift. Ook is er altijd een zakje Haribo beren in de doos gestopt! Altijd lekker tijdens het bouwen van je nieuwe spullen.
KlantenserviceTot nu toe slechts 1 malig contact gehad met de klantenservice. Niet door mij zelf, maar door Highflow gestart. Ik had cable combs besteld met een verkeerde diameter. Dit wisten de mensen van Highflow beter dan ik zelf waarna er contact met me opgenomen was of de bestelde cable combs bij de kabels hoorde in dezelfde order en dat deze niet zouden passen. Uiteindelijk is de order aangepast en zijn de juiste kammen direct samen opgestuurd met de kabels!
Helemaal top!