Uit eigen beweging
AlgemeenWaardeloos. Hier niet bestellen! Ze hebben gewoon lokkertjes op hun website staan. Ik heb een printer besteld die volgens de website direct leverbaar is en de volgende dag verstuurd zou worden. Vervolgens word ik de volgende dag aan het eind van de dag gebeld met de mededeling: het duurt 5 tot 10 werkdagen. Na 11 werkdagen weer gevraagd hoe het zit. Tsja, we weten niet of we hem ooit kunnen leveren. Eind van het verhaal: Geen printer.
KlantenserviceHoezo klanten'service'. Geen sprake van geweest. Ze lezen op wat hun protocol is en er wordt echt helemaal niks opgelost.
Goed dat je dit kenbaar maakt. We begrijpen dat dit geen prettige situatie is. Zou je een e-mail willen sturen naar webcare@123inkt.nl. Dan kijken we graag wat we nog voor je kunnen betekenen. Groetjes, het team van 123inkt