Tandenborstel.com B.V.

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik heb de Oral-B Smart 4 4000N besteld omdat ie op tandenborstel.com in de aanbieding was (50%korting). De bestelling ging goed; de betaling en de bezorging uiteindelijk ook.
De bevestiging was wel verwarrend, want daarin werd gerept over bezorging bij de buren als ik er niet zou zijn. Jakkiebakkie! Dat wil ik dus absoluut niet hebben, maar misschien was het een standaard bevestigingsmail, want ik had gekozen voor bezorgen bij een afhaalpunt. Toch wel slordig om een standaardmail te versturen ongeacht de gekozen leveringsmethode.

Verzending

Goed dat ik voor een PostNL afhaalpunt kon kiezen en dat heb ik ook gedaan. Bij de communicatie van PostNL werd wel genoemd dat een handtekening voor ontvangst vereist was, dus ik vraag me af wat de procedure geweest zou zijn als ik de bestelling thuis had laten bezorgen. Zou de handtekening dan niet vereist zijn en zouden ze dan als ik niet thuis was bij de buren bezorgen? ieuw!

Klantenservice

Goed om te weten; mocht de kans bestaan dat ik het product zou willen retourneren, dan zou ik absoluut nooit bij deze winkel bestellen.
Toen ik de tandenborstel eenmaal erop getest had of ik de timer uit kon schakelen - alleen met de hand en de app; dus niet in mijn mond gestopt en ook niet de bijgeleverde opzetborstel uit hun verpakking gehaald - wilde ik m eigenlijk retouren. Ik heb toen op hun website naar de procedure gekeken en dat beloofde niet veel goeds. Ik zou sowieso zelf de retourzending moeten betalen, maar omdat ik de (nota bene niet gesealde) verpakking geopend had, leek het erop dat ik geen recht op retour had.
Ik heb toen de klantenservice gemaild over waarom ik ontevreden was over het product en ja hoor: "Wij kunnen uiteraard geen gebruikte of geopende producten retour nemen omdat deze niet meer voor wederverkoop in aanmerking komen." Wow! In 2020?
Ik heb vorige week nog bij de Kruidvat een Sonicare waar ik daadwerkelijk mee gepoetst heb, gewoon teruggebracht en mijn geld teruggekregen. Hij was niet defect of zoiets, maar ik was gewoon niet tevreden onder andere omdat de timer niet uit te schakelen was. Daarmee wil ik zeggen dat de Kruidvat bijvoorbeeld (en nog veel meer winkels) veel soepelere retourvoorwaarden hebben; veel ruimer dan wettelijke bepalingen. Deze tandenborstel.com zit strak precies op de wettelijke bepalingen en dat is voor mij een reden om ze links te laten liggen mocht de kans bestaan dat ik niet tevreden ga zijn met het product.
Ik weet niet of dit verder off-topic is, maar Oral-B zelf heeft trouwens wel een 'niet-tevreden-geld-terug' bepaling en ik heb met hun contact opgenomen. Blijkt dat ik met de app toch wel de automatische timer kan uitschakelen. Hij hoeft dus niet terug, maar het kan wel via Oral-B zelf.
Nu ik erover nadenk, het zou mooi geweest zijn als de klantenservice van tandenborstel.com deze dienst had kunnen verlenen en uitleggen hoe de timer uit kan (stond niet in het boekje). Kijk, dan hebben ze ook verstand hebben van wat ze verkopen en niet alleen van wettelijke verplichtingen.

Scorekaart voor Tandenborstel.com B.V.

Algemeen 5 van 5 sterren
Verzending 5 van 5 sterren
Klantenservice 5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Webshop Keurmerk

Review toevoegen Meld foutieve informatie