Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb in februari 2013 bij de lokale intertoys de game "Need for speed shift 2 Unleased" gekocht. Toen ik enige tijd geleden de game weer wou oppakken, kwam ik er helaas achter dat de disc beschadigd was en het spel dus niet meer te installeren is.
Intertoys kon helaas niks voor mij betekenen en had daar ruim 3 dagen voor nodig om dat te concluderen. Het is begrijpelijk dat het een keer ophoudt, maar ik verwacht dat er in ieder geval met mij wordt meegedacht. De opmerking "vraag maar aan de uitgever", valt hier niet onder. Wat valt er dan wel onder?
*Contact opnemen met de distributeur
*Mij contactgegevens geven van de uitgever (want nu weet ik nog steeds niet meer dan voordat ik gemaild heb)
Uiteindelijk is het mij overigens wel gelukt door contact op te nemen met de US support van EA. Blijkbaar is de NL support vanwege Corona nu niet beschikbaar. Zij konden overigens binnen 15-30 minuten regelen dat de game overgezet werd naar mijn origin account, zodat ik de game legaal kan downloaden en alsnog kan spelen. Misschien moet Intertoys een keer bij hen vragen hoe je klanten helpt. Vriendelijk persoon via de chat, die de juiste vragen stelde en ook geduld had toen ik even de productkey moest zoeken.
Zie hierboven. Ik verwacht dat een klantenservice vanuit klantvriendelijkheid toch iets verder probeert te gaan dan "zoek het maar uit met de fabrikant en oja, contactgegevens krijg je lekker niet".
Oja, en inderdaad personeel dat veel typefouten maakt in de mails. Ziet er gewoon slordig uit.