HelloTV

516 producten en 896 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Op 18-12 een tv besteld bij PlatteTV waar je van Samsung een jaar lang gratis Disney+ bij krijgt. Nu wilde ik deze claimen maar was tot mijn grote verbazing het modelnummer, serial nummer etc. al van de doos geknipt, deze heb je nodig om de actie te kunnen claimen bij Samsung.
Dus ik contact opgenomen met de klantenservice, maar deze zeggen er mee aan de slag te gaan en daarna laten ze niks meer van zich horen.
Meerdere keren opnieuw contact opgenomen met de klantenservice en elke keer zeggen ze dat ze het gaan oplossen, maar elke keer krijg je weer geen reactie.
Laatste mail gestuurd op 22-1 waar ik antwoord op kreeg dat ze binnen twee weken met een concrete oplossing zouden komen. Het is nu twee weken verder en weer niks gehoord.
En wanneer je ze belt zeggen ze dat ze telefonisch "helaas" niks voor je kunnen doen en dat je maar een mailtje moet sturen.

EDIT:
Uiteindelijk hebben ze toch gereageerd.
Ze hebben het geld van een jaar lang Disney+ overgemaakt.
Dit vind ik een nette oplossing, alleen jammer dat het even duurde.

Scorekaart voor HelloTV

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie