Uit eigen beweging
AlgemeenAmazon is makkelijk bestellen, en bijvoorbeeld de e-readers zijn al aan je account gekoppeld, maar wil je er een cadeau doen en niet koppelen aan je account moet je dat wel aangeven.
Ik heb een Prime account en daarmee meestal geen verzendkosten, hoewel sommige externe verkopers wel kosten berekenen. Een nadeel is dat de informatie voorziening bij de artikelen veelal in het Duits is, maar op Amazon.com of Amazon.co.uk staan veelal dezelfde artikelen. Wel opletten, toetsenborden kunnen Duitse lay-out hebben. Ook kun je soms prijsverschillen vinden tussen de Amazon sites, het loont rond te kijken.
Amazon verstuurd veel met DHL, maar soms ook DPD, UPS of PostNL. DHL komt meestal in de avond leveren, maar soms overdag. Postnl heeft de informatie voorziening het beste voor elkaar, DPD het slechtst.
Deze bestelling kwam via DHL en was ondanks de kerstdrukte op tijd.