Uit eigen beweging
AlgemeenIk had bij PlatteTV een mooie aanbieding gehad van Tim.
Alleen er werd niets geleverd, ondanks dat er op de website stond voor 18:00 besteld, morgen in huis. Meerdere keren contact gehad en dit kenbaar gemaakt. Hun voorraadstatus klopt niet.
Mij en een maat van me zijn ze als klant kwijt.
Een tip voor de redactie van Tweakers: (bijna) alle reviews zijn bij deze webshop tegen beloning van mensen die zich alleen maar geregistreerd hebben voor deze beloning. Zo heb je bijna niks aan deze reviews. Is het mogelijk dat er een instelling komt dat je alleen revieuws kunt zien van mensen die al meer dan (bijvoorbeeld) 2 jaar geregistreerd zijn. En misschen ook dat je zelf in de pricewatch de webshops kunt selecteren.
Er werd niets geleverd, ondanks dat er op de website stond voor 18:00 besteld, morgen in huis. Waardeloos
KlantenserviceOndanks dat de mensen vriendelijk waren, schoot het niet echt op. Standaard antwoord was/is mail in de gaten houden en fout in de voorraad.
Teveel tijd aan verspild.
Ik bestel wel bij de concurrent, dan heb ik het wel op tijd in huis.
Beste heer/mevrouw,
Wat vervelend om te moeten lezen dat er ergens iets niet goed is gegaan bij de aanbieding die ik u gedaan heb, mijn persoonlijke excuses hiervoor.
Op basis van uw naam kan ik helaas niet vinden waar dit precies over gaat, zou u zo vriendelijk willen zijn even een reactie te geven op ons laatste contact zodat ik kan controleren wat er mis is gegaan?
Ik zie uw reactie graag tegemoet!
Met vriendelijke groet,
Tim
PlatteTV