Uit eigen beweging
Algemeensnelle vlotte website waarbij je vlot het gewenste kan vinden.
ook de betaling wat eventueel per acceptgiro achteraf kan is super
indien product op voorraad is nog dezelfde dag verzending
Klantenservicebedrijf komt totaal haar wettelijke verplichtingen niet na. Dymo labelwriter gekocht van € 242,45 welke snel en vlug was geïnstalleerd helaas na eerste printje komt er een reeks aan vellen uit en ar na niets meer. met 123 inkt gebeld. krijg ik de mededeling dat ik maar tijdens werktijd dymo zelf maar moet bellen.En als ik hem terug stuur dat ik niets terug krijg omdat hij defect is. ik noem dit waardeloze service die bovendien wettelijk is verboden.
Ik ga hier dan ook melding van maken bij de autoriteiten en consumentenbond.
conclusie als je goede service wenst hier met een hele grote boog omheen lopen. want je moet hun probleem zelf oplossen voordat ze verder met je aan de slag gaan.
dit was in ieder geval mijn laatste bestelling daar terwijl ik al jaren klant ben.
Goedemorgen, goed dat je dit kenbaar maakt! Vervelend te lezen dat je niet het goed gevoel hebt geholpen te zijn voor ons. Begrijpelijk als je een defect artikel hebt en je vervolgens te horen krijgt dat je het geld niet terug krijgt. Dat lijkt me niet de normale gang van zaken. Ben je in de mogelijkheid om je klant-/adresgegevens te mailen naar webcare@123inkt.nl? Dan help ik je graag verder! Groetjes, het team van 123inkt