Uit eigen beweging
AlgemeenLange levertijd.Kwam niet overeen met voorraad op de site. Slechte klantenservice. Regelmatig kreeg ik bericht dat ze mijn mail niet hadden en de laatste week heb ik 5 keer gemaild en zij zeggen dat je binnen 30 minuten reactie krijgt. Nooit wat gehoord. Vertrouwen is weg. Ook zijn zij niet altijd goedkoper dan elders. Ondanks hetgeen zij beweren!
VerzendingLevering op zich was netjes en goed ingepakt. Het besteld kwam echter pas na 4 weken ondanks dat het volgens hun site op voorraad was bleek dat niet zo te zijn.
KlantenserviceMen reageert niet of onvoldoende op vragen per mail. Gevraagd wat de laagste prijsgarantie inhield. Nooit antwoord ontvangen. Producten elders bleken goedkoper. Ondanks hun schreeuwerige banners dat zij tot 25% korting kunnen geven en kan vragen naar een prijsvoorstel hebben zij geen concurrerende prijs voor een door mij gewenste tv gedaan. Ook al had ik op hun banners en prijsgarantie gewezen. Twee weken later was de prijs op de site ineens wel een paar euro goedkoper dan de concurrent. Ik wacht tot op op heden nog steeds op uitleg. Het vertrouwen is weg.