Uit eigen beweging
AlgemeenIk had een TV besteld en op de site stond dat hij de volgende dag geleverd zou worden. Vervolgens kreeg ik bericht dat hij toch besteld moest worden. Hij zou binnen 5-8 geleverd worden. Na een week hoorde ik eerst dat hij geleverd zou worden en bijna direct daarna dat hij toch niet binnen was. Ze boden toen een andere TV aan, en op de site stond dat die ook Android ondersteunde dus leek mij wel wat, maar na verder kijken bleek de site WEER fout want het was geen Android TV. Nu na 2 weken zeggen ze dat hij niet meer lever naar is.
De support is aardig maar biedt steeds dezelfde HDMI of schoonmaak setje aan om het goed te maken.
Maar de site is dus niet te vertrouwen omdat hij niet klopt. De levertijd klopt niet en ze zijn niet nauwkeurig met de omschrijvingen (android aangeven wanneer het dat niet is)
Klanten service is vriendelijk maar kan niet veel betekenen als de site gewoon fouten bevat
Goedemiddag John,
Ten eerste instantie nogmaals onze excuses dat het oudere model niet meer beschikbaar is.
Tijdens bestelling was er een levertijd indicatie vanuit Sony waar wij u over geïnformeerd hebben.
Naar verwachting zou dit model nog uitgeleverd worden, helaas door een onbekende levertijd / vertraging hebben wij vernomen dat dit model helaas niet meer binnen gaat komen.
Wij hopen dat u het model elders nog kunt vinden zodat u kunt het alsnog in huis kunt halen.
Uiteraard hopen wij u nog eens te mogen verwelkomen om u hierin wellicht tegemoet te komen.
Met vriendelijke groet,
Justin
Plattetv.nl