HP Store

1.052 producten en 1.240 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Na een eerdere annulering van een bestelling (annulering door foutieve weergave op de store site) een juiste bestelling gedaan. Deze ruim voor 19:30 betaald (om 17:40). Toch zal er geen levering de volgende dag zijn. De claim "Voor 19.30 besteld, morgen in huis." moet dus eigenlijk van de site af.

Bij navraag bij de service lijn blijkt dat HP deze 'gewoon' te laat afgehandeld heeft.

Verzending

de claim "Voor 19.30 besteld, morgen in huis." is onjuist.

Klantenservice

Klanten service kan niets doen anders dan zeggen "ja hebben we te laat verwerkt". Wel eerlijk, maar erg doet erg frustreren.

Beste Bakker,
Vervelend om te horen dat uw bestelling niet naar verwachting is verlopen. Mocht u uw ordernummer willen doorgeven dan kan ik uitzoeken wat er is misgegaan en hoe we dit kunnen voorkomen.

Met vriendelijke groet,
HP Online Store

Scorekaart voor HP Store

Algemeen 3 van 5 sterren
Verzending 4 van 5 sterren
Klantenservice 2 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie