Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk heb ervaring met Foka Superstore n.a.v. een online bestelling van een televisie. (LG OLED55C8PLA). Dit was in het kader van Black Friday, onderhandelen over de prijs was mogelijk via Whatsapp. Reactie was binnen in een aantal uren, uiteindelijk een deal gesloten. Het klantencontact was snel en vriendelijk.
VerzendingVoor verzending van de televisie werd gebruik gemaakt van Thijsse koeriersdienst. Ik had geen eerdere ervaringen met het bedrijf maar bezorging verliep goed. Er werd telefonisch contact opgenomen om een bezorgafspraak te maken. Het bedrijf kwam op de afgesproken dag en in het afgesproken tijdsframe.
KlantenserviceIk heb deze review geschreven omdat klanten dan een goed beeld kunnen krijgen van een bedrijf. Daarnaast heb ik deze review geschreven vanwege een beloning: verlengde garantie van 2 naar 5 jaar. Dit laatste staat wel aangegeven op de website maar is niet bijzonder duidelijk.