Uit eigen beweging
AlgemeenHeb altijd goede ervaringen gehad met Cameranu, maar na van het kastje naar de muur te zijn gestuurd, loze woorden van de klantenservice en het slecht omgaan met klachten moet ik mijn beoordeling iets naar beneden bijstellen.
Ze zijn wel goed geprijsd, al is deze markt behoorlijk verzadigd.
Na bellen excuses ontvangen. Ik wil benadrukken voor mede-tweakers dat dit een eenmalig incident is geweest. Heb altijd goede ervaringen gehad met Cameranu en ik verwacht bij gewone bestellingen dit in de toekomst ook te hebben, maar dit was (hopelijk) een eenmalige misser.
Deelname aan de Sinterklaasactie bleek een fiasco. Mijn schoen is kwijtgeraakt (wel afgeleverd) waarbij de klantenservice mij van de domme en aan het lijntje hield. Resultaat. Dure Schoenen waardeloos, verzendkosten weg, geen kans gemaakt op de actie en het belangrijkste: mijn vertrouwen in deze Urkse onderneming is foetsie. Compensatie was er niet en de patstelling die is ontstaan was allerminst oplossingsgericht vanaf Urkse kant.
Hoi Max,
Erg jammer om te lezen dat je het gevoel hebt dat we je van het kastje naar de muur gestuurd hebben, vooral omdat dit gevoel naar onze mening onterecht is. Je schoen is voor zover wij dat kunnen nagaan niet bij ons aangekomen, en dus niet bij ons kwijtgeraakt.
Het is erg jammer dat onze Sinterklaasactie, die ludiek was en vooral plezier centraal wilde stellen, in jouw geval geleid heeft tot deze review.
We proberen je nog telefonisch te bereiken om het een en ander glad te strijken, we hopen dat je daar voor open staat.
Hartelijke groeten,
CameraNU.nl