FOKA Superstore

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Bij FOKA heb ik een LG55C8 gekocht. Erg handig dat ik vooraf via chat wat vragen kon stellen. Snelle en zeer vriendelijke reactie van dame van de klantenservice. Na overleg en een mooie deal heb ik de TV aangeschaft en zelf opgehaald in Rotterdam. Dat ging ook heel vlot. Zonder te vragen liep de medewerker met mij mee om de TV in de auto in te laden. Prima service, voor TV's kom ik daarom al meer dan 20 jaar bij FOKA!

Klantenservice

Vooraf contact gehad met klantenservice. Zowel via chat als email snelle reacties. FOKA biedt ook de mogelijkheid om de voortgang van je vraag online te monitoren. Erg makkelijk!

Inmiddels heb ik ook meer ervaring met de klantenservice. De 4 dagen oude TV die ik gekocht had bleek niet in orde. Naar Rotterdam gereden en TV getest. Volledig nieuwe TV gekregen en ook die direct in de winkel getest. Prima service dus.

Scorekaart voor FOKA Superstore

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie