Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb een tv besteld op woensdag voor 18.00 uur. Na vervelende mailtjes of ik niet een andere tv wilde met wat bijbetalen heb ik tot op heden geen tv. Hele slechte service het enige waar ze mee smijten zijn excuses maar iets oplossen verschuilen ze zich achter allerlei andere zoals de Post.nl. Ik hoef de tv niet meer is ergens bij de post. Ik hoop ooit mijn geld nog terug te krijgen maar vrees het ergste. KOOP NOOIT BIJ PLATTE.TV OPLICHTERS.
VerzendingPost.nl komt gewoon niet opdagen en dan via de mail een bericht sturen dat je niet thuis bent. Waardeloze bezorging en daar werkt Platt.tv dan mee het regent klachten.
KlantenserviceZe komen niet met oplossingen alleen excuses dat ze er niets aan kunnen doen. Geen geld terug dat doen ze pas als de tv retour is nou ik heb hem niet. En geen geld OPLICHTERS. Krijg ik zo de vraag levertijd staat helaas niet bij NIET GELEVERD. HET IS NU ZATERDAG 11 AUGUSTUS GEEN TV. 1 STER BIJ EEN OPMERKING IS TEVEEL 0 STERREN.
Beste heer/mevrouw,
Uiteraard begrijpen we dat het ontzettend vervelend is dat u langer dient te wachten op de bestelde TV doordat er een vertraging ontstaan is, onze welgemeende excuses hiervoor!
Natuurlijk zijn wij diegene die de keuze maken voor deze vervoerder maar PostNL levert in 99,99% van de gevallen gewoon de volgende dag uit, helaas kunnen wij op voorhand niet inzien dat dit net bij u niet goed gaat.
Indien u niet op uw bestelling wilt wachten dan kunt u deze gewoon weigeren bij levering, wij zullen deze dan retour ontvangen waarna wij direct uw aankoopbedrag storneren. U hoeft zich geen zorgen te maken over het niet terugkrijgen van uw aankoopbedrag.
Wij wensen u ondanks al uw vervelende ervaring een hele fijne zondag!
Met vriendelijke groet,
Tim
PlatteTV.nl