Uit eigen beweging
AlgemeenTwee pc's, monitoren en printer gekocht in de wiinkel. Bestemd voor zakelijk gebruik. Mijn dochter gaat namelijk als zzp'er aan de slag. Nadrukkelijk gevraagd of er een toetsenbord en muis bij de pc in de doos zat. Dat was het geval. Mijn dochter was erbij.
Op zaterdagochtend alles uitgepakt om te gaan installeren. Zitten er geen toetsenborden en muizen in de dozen! Erg frustrerend. Gebeld met cd-romland. Hij bekijkt de nota en zegt dan navraag te doen. Betreffende verkoper zou wel gemeld hebben dat er geen toetsenborden en muizen bij zaten. Wij tweeën hebben iets anders gehoord. Elders maar gekocht.
In deze winkel kom ik nooit meer.
Klacht niet opgelost. Als je meer dan 1000 euro besteedt als klant zou ik als winkelier geen punt maken van 2 toetsenborden en muizen.
Nu ben je een klant kwijt, die ook anderen attendeerde op deze computerwinkel in de buurt.
Correctie: Ben benaderd door Cd-romland met excuses voor de slechte communicatie. Zij hebben me gecompenseerd voor de ontbrekende toetsenborden/ muizen.