Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenNintendo switch besteld maar dat liep niet zo gemakkelijk. Na een keer of 10 proberen en na contact met het klachtencentrum kwamen we er achter dat het gratis hoesje niet meer leverbaar was en hij daarom niet aangevinkt moest worden.
Een lokkertje die al op was, jammer.
Vandaag besteld, morgen in huis werkt dus ook niet altijd. Heeft dagen gebuurd en een onrustige zoon in huis die op zijn switch liep te wachten.
KlantenserviceZe zijn slecht te bereiken, ook via de chat. Wordt gezegd binnen 3 minuten of zo, heb zeker 10 minuten zitten wachten tot er iemand terug reageerde.
Beste Jan,
Heel jammer dat je niet de gratis hoes kon bestellen. Excuses ook voor de te late levering. Wij willen graag nog even contact met je hierover. Als jij contact op prijs stelt, stuur dan een e-mail naar klantenservice@bol.com en refereer naar dit bericht. er wordt dan zo snel mogelijk contact met je opgenomen.
Jolanda van bol.com