Uit eigen beweging
AlgemeenPrima webwinkel waar ik al menige bestelling gedaan heb. Over het algemeen gaat alles prima, en áls er wat misloopt ben ik tot nu toe altijd prima geholpen door de klantenservice.
VerzendingVerzending is over het algemeen goed in orde, en men maakt in 99% van de gevallen ook de beloofde levertijd waar. Wat wél beter kan in mijn ogen, is dat bepaalde gevoelige producten (denk aan MicroSD kaartjes voor bijv. een camera) nu in een enveloppe met brievenbuspost meegaan, wat met de tegenwoordige bezorgkwaliteiten van PostNL nog wel eens wat issues met zich meebrengt. Ook kan de verzending van boeken naar mijn mening wat beter, ik heb al menigmaal gehad dat boeken beschadigd aangekomen zijn omdat deze vrij de ruimte hebben om in de standaard dozen te bewegen,, inpakken in bijvoorbeeld een 'hoes' van bubbeltjesplastic kan dit denk ik net wat beter voorkomen.
KlantenserviceKlantenservice is prima, bij problemen ben ik tot nu toe altijd zeer netjes geholpen en heb ik nooit enige issues ondervonden.
Beste Furcifier,
Bedankt voor je review! Ik zal je tips doorgeven. Fijn dat je verder zo tevreden bent. Ik wens je nog een fijne dag!
Met vriendelijke groet,
Isaac
bol.com