Uit eigen beweging
AlgemeenTwee accus voor iphones bij ze besteld. Het plaatsen van de bestelling was geen probleem. Ik had wat vragen gemaild en werd steeds bijna direct teruggemaild. De accu's stonden erop als originele apple accu's, en een dag later stuurde een vriend een linkje naar een tweakers forum waarin stond dat apple geen officiële accu's verkoopt aan/via derden. Hierover heb ik ze die avond gemaild en ik werd binnen 10 minuten gebeld door een super enthousiaste medewerker die me uitgebreid uit heeft gelegd hoe dit in zijn werk gaat en nog veel meer over de webwinkel en apple producten heeft verteld. Hij was duidelijk trots op wat ze weten te leveren en vond het erg leuk om me het helemaal uit te leggen. Zulke openheid van zaken is zeldzaam en los van dat ik het erg leuk vond om dit te horen gaf het enorm veel vertrouwen in de winkel.
Verder zijn alle bestellingen supersnel en netjes geleverd. Inmiddels heb ik beide accu's geïnstalleerd en ze werken perfect. De enige opmerking die ik heb is dat er geen (duidelijk) filtersysteem in de zoekfunctie zit. Ik kon alles makkelijk vinden maar het zou handig zijn om zoekresultaten te kunnen filteren op bijvoorbeeld type telefoon. Maar dit is een heel klein probleem aangezien de zoekfunctie verder goed werkt.
Veel lof voor Diam én voor de enthousiaste medewerker die mij heeft gebeld!
Het product was netjes ingepakt, verzonden in een bubbel envelop. De levering was snel.
KlantenserviceZie het verhaal bij algemeen. De snelle en enthousiaste reactie van de klantenservice heeft mij enorm overtuigd van deze winkel!