Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenWebsite is overzichtelijk, betaling ging gemakkelijk, klantenservice reageert snel op emails. Ik zou zeker weer bij FOKA bestellen.
VerzendingVerzending vond later plaats omdat mijn product door veel vraag ernaar opeens was uitverkocht, maar toen het eenmaal plaatsvond was het snel en goed.
KlantenserviceDe klantenservice reageert snel en vriendelijk op emails. Enige tip is dat ze wellicht iets meer proactief kunnen zijn - ze hadden een aantal keer beloofd ergens op terug te komen en mij op de hoogte te houden (mijn product was door veel vraag ernaar uitverkocht) maar ik moest ze zelf om updates vragen. Verder zeer goede service - als ik hier 4.5 sterren had kunnen geven had ik dat gedaan.