HelloTV

569 producten en 966 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 3 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Op zich wel vriendelijk personeel, snelle hulp en een scherp aanbod. Maar het bestelproces is onoverzichtelijk. De medewerkers weten het zelf ook allemaal niet zo goed in verband met Black Friday. Ze bieden ook niet de gelegenheid om de TV's op te komen halen (eventueel tegen een kleine vergoeding o.i.d.)

Verzending

24 nov bestelling geplaatst. Tot op het heden nog steeds niet geleverd. Tast nu een beetje in het duister zonder duidelijk bestelproces.

Klantenservice

Staat snel te hulp en is vriendelijk.

Telefoon daarintegen is waardeloos, duurt vaal vele minuten om iemand te spreken en je hoort geen status hoe lang je nog moet wachten.

Beste heer/mevrouw,

Vervelend om te vernemen dat u nog steeds niet beschikt over uw mooie aankoop, kan me enorm goed voorstellen dat u graag gebruik wilt maken van uw mooie toestel!

Op uw mailadres kan ik helaas geen bestelling terugvinden, wilt u zo vriendelijk zijn uw ordernummer even toe te sturen via orderdesk@plattetv.nl?

Ik zie uw reactie graag tegemoet en help u graag verder!

Met vriendelijke groet,

Tim
PlatteTV.nl

Scorekaart voor HelloTV

Algemeen 4 van 5 sterren
Verzending 4.5 van 5 sterren
Klantenservice 4 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie