Uit eigen beweging
AlgemeenNa de levering die pas gebeurde nadat ik 1 week na bestelling maar eens ging informeren waar de spullen bleven (2 dagen later kwam het in eens)
Kwam ik er achter dat door ons een fout in de bestelling is gemaakt. SiComputers is totaal niet per telefoon te bereiken of alle andere manieren dan per mail.
Volgens het burgelijk wetboek 3, artikel 15d, lid 1, b is dit niet toegestaan. Per mail/contact formulier duurt het zeker een week voordat er antwoord komt.
Mijn verzoek werd afgewezen aangezien we een bedrijf zijn en derhalve geen recht hebben op de Wet koop op afstand. Nou hadden we hier ook geen aanspraak op gedaan wat ik vervolgens uitlegde in onze reactie. We wilde best restocking kosten etc betalen. Helaas nooit een antwoord op deze mail gehad. Voor ons geen SiComputers meer, je kan volgens ons prima communiceren en nee is ook een antwoord maar de manier waarop is ook belangrijk.
Product werd pas afgestuurd nadat ik 1 week later eens ging informeren waar het bleef.
KlantenserviceZie verhaal bij algemene beoordeling. Communiceren is blijkbaar een vak.