Uit eigen beweging
AlgemeenOngeveer anderhalve week geleden een product besteld bij SiComputers, omdat de prijs mij wel aanstond. Er stond bij dat het geleverd zou worden in 2-3 werkdagen, maar binnen die dagen niks gekregen. Gelukkig heb ik het product wel gekregen na 5 werkdagen, in tegenstelling tot andere mensen die niks binnen krijgen.
KlantenserviceEen paar keer de klantenservice gemaild om te vragen hoe lang het nog ging duren. Gelukkig snel antwoord gekregen. Heb overigens wel de bestelling geprobeerd te annuleren via de klantenservice, maar daarop reageerden ze gelukkig dat de leverancier het product net heeft bezorgd. Let wel op dat ze om 17:00 uur sluiten en dus de klantenservice er ook mee stopt en dat je dan morgen rond 9:30 een mailtje terug krijgt.
Heb ook een mailtje gestuurd naar de financiële afdeling, maar heb nog niks gehoord. Gelukkig hoeft dat ook niet meer, omdat ik mijn pakketje al binnen heb.