Uit eigen beweging
AlgemeenIk zou geen beeldscherm bestellen bij deze webshop. Ze bieden pixelgarantie voor 99 euro. Volgens de beschrijving op hun site wordt dan het product nakeken voor verzending op dode pixels. Mocht je geen pixelgarantie nemen ga er dan maar vanuit dat je een eerder afgekeurde display krijgt zoals bij mij het geval was. Dit zijn waardeloze praktijken en zeer klantonvriendelijk. Mijn display waar ik dik 1200 euro voor betaald heb was waarschijnlijk eerder afgekeurd. Omdat ik geen pixelgarantie nam werd deze naar mij toegestuurd wat resulteerde in een display met een dode pixel.
4Launch opent dus dozen met monitoren om te kijken of deze dode pixels bevatten. Mocht dat wel het geval zijn flikkeren ze deze op een stapel. En als een klant eentje besteld zonder pixelgarantie te nemen dan wordt er simpelweg een defecte pixel naar deze gestuurd!
Zeer slecht, ik heb dit later met de fabrikant zelf afgehandeld. Als je een monitor bij 4Launch wilt kopen raad ik deze Webshop ten sterkste af!
Ik heb eerder bij 4Launch hardware besteld en dat ging prima, maar dit soort praktijken kan ik simpelweg niet achter staan. Daarom dus nooit meer.
Geachte klant,
Het is vervelend te vernemen dat u een scherm heeft ontvangen met een dode pixel. Wij hebben inderdaad de extra service dat wij schermen kunnen controleren op dode pixels. Dit houdt echter niet in dat al onze schermen een dode pixel bevatten een dergelijke service kan sporadisch gebruikt worden wanneer men graag een scherm uitgeleverd wenst te hebben zonder dode pixel. Gezien er miljoenen pixels op 1 scherm zitten kan het voorkomen dat er een pixel defect aanwezig is op een scherm. Duurdere schermen hebben echter vaak een zero dead pixel warranty en kunnen dan ook al zodanig behandeld worden. Desgewenst kunnen wij uw case nader bekijken en in behandeling nemen. U kunt dan contact opnemen met customersupport@4launch.nl.
4Launch – Customer Support