Als online webwinkel 1 van de betere. Prijs/kwaliteit is meestal redelijk in orde. Ook goed overzeichtelijk en soms aantrekkelijke acties/kortingen. Zeker de bulkdagen zijn top.
VerzendingVerzending is het beste van alle webwinkels! Voor 23:00 besteld, volgende werkdag in huis als je producten koopt via hun eigen verkoopkanaal en niet via een andere partij.
*Edit: de bestelling had in totaal 5 producten waarvan 3 producten 1 dag te laat geleverd zijn en de 2 andere nog nakomen op een niet nader vermeld tijdstip, enkel dat het ten laatste binnen 7 extra werkdagen aankomt. Nu heb ik aan de helpdesk gevraagd voor een ander afleveradres en dit is totaal niet mogelijk... (het pakket komt normaal toe op mijn vrouw haar werk maar zijn nu een week gesloten) Als het nu mijn fout was zou ik het nog begrijpen maar hier ben ik dan toch wel teleurgesteld. Vandaar mijn aanpassing van de score van "Goed" naar "Slecht".
Een live chatapplicatie voor directe snelle vragen zou welkom zijn.
*edit: als je tegen de virtuele helpdesk zegt dat je een echte persoon wilt spreken krijg je binnen de minuut een echte persoon, daarom 4 sterren i.p.v. 3 sterren.
Beste spywurm,
Bedankt voor je bericht! Goed dat je dit laat weten. Fijn om te lezen dat je tevreden bent over onze service.
Met vriendelijke groet,
Femke van bol.com