Was op zoek naar een vinyl box set van Porcupine Tree, deze het goedkoopst gevonden bij bol.com. Het bestellen ging makkelijk.
VerzendingToen ik vandaag thuis kwam was het pakket blijkbaar bij mij bezorgd, echter was ik niet thuis en was ook niet bij de buren geleverd.
Het pakketje was bij mijn voordeur achter gelaten, zeer kwalijk, zeker omdat het om een kwetsbaar product gaat.
Dit is natuurlijk een fout van PostNL en niet van bol.com. Heb dit dus ook uiteraard direct gemeld bij bol.com.
Echter moet ik een oordeel geven om een reactie op de bezorging te kunnen geven, afhandeling was verder prima.
Nadat ik had aangegeven dat mijn bezorging niet naar wens werd ik gelijk gebeld. Zij vonden ook dat de bezorging niet door de beugel kon, en zouden dit verder afhandelen met PostNL.
Verder nog een cadeau bon mogen ontvangen. Pakket had gelukkig geen beschadigingen. Naar mijn mening is dit adequaat opgelost.
Beste Floydian,
Goed dat je dit laat weten. Ik kan me voorstellen dat je het zeer kwalijk vindt dat een kwetsbare bestelling op deze manier bij je wordt bezorgd.
Fijn om te lezen dat je verder wel tevreden bent. We zien je graag terug in onze winkel.
Met vriendelijke groet,
Femke van bol.com