Whinkel

0 producten en 0 uitvoeringen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Algemeen

SSD besteld (480Gb Toshiba) vanwege simpelweg de laagste prijs. Dat was nogal dom van mij.. Op de site wordt je lekker gemaakt met uitstekende beoordelingen en producten die voor 21:00 besteld zijn en de volgende dag worden geleverd.

Ik kreeg een orderbevestiging en daarna werd het stil...

Verzending

De volgende dag kreeg ik i.p.v. een verzendbevestiging een vaag mailtje van mijn "personal Whinkel asisstent" dat het pakje was ingepakt en klaar stond voor verzending. Klantenservice nam de telefoon niet op, dus kom het niet checken.

De dag van levering dus niets, en de dag daarna ook niets. Ook geen tracktrace.

Vervolgens gemaild. Geen reactie. Daarna gebeld: Artikel was niet op voorraad en kwam ook niet meer. Ik kon een "betere" SSD krijgen (UV400 van Kingston).
Zou die dag persoonlijk door de medewerker worden verzonden.

Je raad het al: Niet gebeurt. Ook geen tracktrace. Ook nu weer een lulverhaal van de klantenservice. Uitiendelijk ben ik ze continu gaan bellen en najagen en heb uiteindelijk de Kingston SSD van de leverancier van Whinkel (Techdata) ontvangen.

Het vervelendste van Whinkel is dat het een BlackBox is. Tenzij je tijd over hebt om ze continu aan te spreken op hun "beloften" Ik zou er nooit meer iets bestellen.

Klantenservice

De klantenservice beloofd van alles. Men beloofde bijv. de voorraadindicatie van de bestelde SSD aan te passen. Dat is niet gebeurt... Wel is de prijs 30 EUR verhoogd. Het was dus voor hun gewoon goedkoper me een andere SSD te sturen..

Tracktrace krijg je niet. Afspraken worden niet nagekomen. Schuld wordt op de leverancier afgewimpeld.

Uiteindelijk heb ik de SSD ontvangen na veel zeuren en stalken. Voor de tijd en energie had ik 3 SSD's kunnen kopen.

Samengevat: Whinkel is een papieren bedrijf dat verkoopt vanaf hun leverancier en 1 ding i.i.g. duidelijk laten zien: Goedkoop is duurkoop.

Scorekaart voor Whinkel

Algemeen 0 van 5 sterren
Verzending 0 van 5 sterren
Klantenservice 0 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Review toevoegen Meld foutieve informatie