Ik heb een Synology NAS + 8 harde schijven en extra geheugen bij deze shop gekocht. Communicatie op voorhand was uitstekend, correct en snel. Ik had een vraag of ik alle bestelde artikelen kon afhalen ivm de kwetsbaarheid van de harde schijven. Dat kon helaas niet omdat MyMediaCenter vanaf een centraal magazijn verstuurt. De verzending (zie hieronder) was echter perfect.
Ik bestel vaak bij de grotere (web) shops, maar de volgende keer zal ik zeker MyMediaCenter overwegen! De prijzen zijn iig zeer concurrerend.
Verzending van de bestelde spullen was in 2 deelleveringen aangezien het geheugen niet op voorraad was. Dit wist ik al tijdens het bestellen en dit is ook prima op voorhand gecommuniceerd. De spullen waren prima verpakt, en met name de harde schijven die toch kwetsbaar zijn. Op de buitenkant van de verpakking was duidelijk te zijn dat het kwetsbare spullen waren. Ook voor verzending een top score!
KlantenserviceDe communicatie met dit bedrijf (Freek) was prima, correct en snel. Dus op basis van de totaal ervaring geef ik ook de maximale score.
Ik heb op dit moment (nog) geen ervaring met afhandeling van klachten/defecten, maar ik verwacht dat als dit nodig zal zijn, ik prima geholpen wordt.